Auktoriserade domare 2016-09-07

Observera att SKK inte har möjlighet att markera auktoriserade domare som vilande. Det är denna lista som gäller.

Bedömningsanvisningar för domare hittar du under Bedömningsanvisningar.
Intyg för domaraspiranter hittar du under utbildning eller Blanketter och formulär.
Om du saknar ditt namn i listan kontakta styrelsen kassor@shfk.se.

 

Domare

Namn Adress Telefon Epost Aukto-risation
Axelsson Anita Bellevuegatan 19 B,

653 42 Karlstad

070-630 99 05 anita@anitaaxelsson.se FS

HTM

Bergman Helén Släbråtens By 6,

688 91 Storfors

073-689 46 50 helen.b.6@hotmail.com FS
HTM
Binette Frida Kringelkroken 18,

135 30 Tyresö

073-2520302 info@freestylehund.se FS
HTM
Björkman Ida Björn Gottliebs v10,

590 29 Borensberg

070-5124505 owejolly@hotmail.com FS

HTM

Dafid Susanna Barkvägen 20 B,
541 64 Skövde
070-5327 607 silverlilja@gmail.com FS
HTM
Eklund Kerstin Fastingsgatan 94
129 43 Hägersten
070-7334932 kerstin@silkventure.se FS
HTM
Englöf Tomas Floragatan 16,
733 37 Sala
0224-10818 tomas.englof@sheab.net FS
HTM
Gasslander Gun Vasavägen 11,

582 20 Linköping

0708-855104 gun.gasslander@gmail.com
FS
HTM
Green, Therése Rågången 11,

903 40 Umeå

070-752 99 96 jagdugerbra@yahoo.com FS

HTM

Gudinge Monica Stenåldersgatan 72,

589 51 Linköping

013-15 21 58 nickigudinge@hotmail.com FS

HTM

Gustavsson Rolf Bäntorp Bergsätter,

590 75 Ljungsbro

070-8510 793 rolf.lhu@gmail.com FS

HTM

Hamrén, Zandra Hagmarksvägen 34,

90 345 Umeå

073-8398502 zandra.hamren@hotmail.com FS

HTM

Hasselrot Karolina

FD Pettersson

Hagen 4

66991 Deje

076-841 50 28 scorpica81@yahoo.se FS

HTM

Hillskog Roth Inger Gruvlyckevägen 38,

653 43 Karlstad

054-56 17 01

070-351 25 58

hillskogrothi@hotmail.com FS

HTM

Johansson Angelika Gamla Storgatan 21

913 310Holmsund

0703-503539 angelicajohansson6@hotmail.com

 

Johansson Erika Linköping 070-9567 167 johansson_erika@yahoo.co.uk FS

HTM

Johansson My Bryggerigatan 13
669 30 Deje
070-5226569 my.johansson@telia.com FS

HTM

Johansson Renata Gryta-Husby skola 10,

749 63 Örsundsbro

073-9354775 renata.johansson@hotmail.com FS

HTM

   Käck Camilla Stationsvägen 5

532 73 Varnhem

0511-60244 camilla.e.kack@gmail.com FS
HTM
Lehman Johanna Butorp Bostället,

664 91 Grums

0725309903 johanna@karlstadshundcenter.com FS

HTM

Löfgren Margareta   Björn Gottliebs v 12,
590 29 Borensberg
073-943 66 43          majosflock@gmail.com FS  HTM
Mamrelund Johanna  

Sirapsvägen 20,
12356 Farsta

070-2113507 johanna.mamrelund@hotmail.com

 

FS

HTM

Mattsson Eleonor Västra Ingsjövägen 45,

437 92 Lindome

073-9878878 eleonor@bombelli.se FS

HTM

Mohlin Agnes 073-0330189 trickhundar@live.se FS  HTM
Myhre Siri Ljusnevägen 2,
128 48 Bagarmossen
070-823 55 13 siri_kjamis@hotmail.com FS

HTM

Nordin Janna Lisebergsvägen 122 A,

125 35 Älvsjö

070-874 31 19 janna_nordin86@hotmail.com FS

HTM

Olausson Maja Ingenjörsgatan 1
215 68 Malmö
070-880 81 58 majaeldstad@gmail.com

 

FS

HTM

Persson Mona Bryngelsvägen 12
903 60 Umeå
070-276 33 07 momape@hotmail.com

 

FS
HTM
Persson Ulrika Locköfallsvägen 4,

511 68 Hyssna

0320-38072,

070-840 95 89

ulrikap@spray.se FS

HTM

Pöykiöniemi Pernilla Kyrkstensvägen 15,

691 91 Karlskoga

076-164 58 03 pillanp@live.se FS
HTM
Tholin Jenny 233 41 Svedala 070-3542693 jenny.tholin@Telia.com FS

HTM

Wastensson Susann Forneberga Stockhult,

504 96 Bredared

033 – 12 09 83,

070-235 75 16

033120983@telia.com FS

HTM

Vejde Linnéa Strålsjövägen 7,

138 36 Älta

070-751 29 13 linnea_vejde@hotmail.com FS

HTM

Westrin Charlie Lunnebjörke Hästhagen 1,

61021 Norsholm

076-048 51 13 charlie.westrin@gmail.com FS

HTM

Zetterljung Ann-Sofie Garpstensvägen 1

635 32 Kvicksund

072-5151857 ann-sofie.zetterljung@hotmail.com

 

FS

HTM

Åkerblom Anna-Karin Sveaborgsgatan 10,

164 72 Kista

073-989 85 09 annaKarin_164@msn.com FS

HTM

Sabine Åström Umeå 070-668 11 31 benrinal@hotmail.com FS

HTM

Öster Yvonne Nobytorpsgatan 3,

584 22 Linköping

070-529 20 58 yvonne.oster013@gmail.com FS

HTM


Kommentarer

Domare — 1 kommentar

  1. Pingback: Endast medlemmar |