Styrelsens sammansättning 2018

Ordförande: 

Johanna Lehman

Sekreterare: 

Kerstin Eklund

Vice ordförande: 

My Johansson

Kassör:

Inger Hillskog Roth

Presentation av Johanna Presentation av Kerstin Presentation av My Presentation av Inger
ordforande@shfk.se sekreterare@shfk.se my@shfk.se kassor@shfk.se

 

Övriga ordinarie ledamöter:
Alexandra Karlsson, alexandra@shfk.se
Lovisa Martinsson, lovisa@shfk.se
Märta Andersson, marta@shfk.se

Suppleanter:
Moa Waern: moa@shfk.se
Anna Larsson, anna@shfk.se
Ina Kolmodin, ina@shfk.se
Alexandra Sundqvist, alexandras@shfk.se


Klubbens adress
Svenska Hundfreestyleklubben
C/O Kerstin Eklund
Fastingsgatan 94
129 43 Hägersten

Faktureringsadress
Svenska Hundfreestyleklubben
C/O Inger Hillskog Roth
Gruvlyckevägen 38
653 43 Karlstad

Klubbens PG:
692871-7

Representant i NKU
Rolf Gustavsson

Representant i FCI Freestylekommitté
Kerstin Eklund

Revisorer
Ordinarie: Rolf Gustafsson
Suppleant: Karin Brattfjord

Valberedning 2018:
Sammankallande Lizette Olausson
Ledamöter: Karin Schylberg och Anette Wallin
valberedningen@shfk.se