Buy cheap and genuine Windows 7 product key  |
Windows 7 Ultimate Key : Activation key, Free download  |
Windows 7 Product Key : Activation key, Free download  |
Windows 10 Product key : Activation key, Free download  |
Windows 8 Product key : Activation key, Free download  |
Office Professional Plus 2016 key : Activation key, Free download  |
Windows 7 Ultimate ISO download  |
Windows 7 Product Key Generator 32 bit and 64 bit Full  |
Windows 7 Ultimate Product Key 32-64bit [Free Keys] [2016]  |
Legit Windows 7 Product Key Online Store, PayPal Support  |
Windows 7 Ultimate with Service Pack 1 Product Key,Windows 7 Key Sale  |
Windows 10 keys, office 2016 keys, windows 7 keys: Valid Key Shop  |
windows-10-education-key
windows-10-enterprise-key
office-2010-key
windows-7-key-sale
windows-10-home-key
windows-10-activation-key
windows-10-pro-key
office-2016-key
windows-10-key
office-2013-key
windows-10-iso
windows-7-key
windows-10-product-key

Nedan finns en lista över Freestyle- och Heelworkinstruktörer.
Vill du stå med i listan?
då är du välkommen att höra av dig  till SHFK´s styrelse på den här epost-adressen: kassor@shfk.se.

 

 

Instruktörer med utbildning inom SKK:

Lappland/Norrbotten/Västerbotten (1)

Namn Ort Telefon Mail/Hemsida
Zandra Hamrén Umeå 0738398502 Zandra.hamren@hotmail.com

 

Ångermanland/Jämtland/Medelpad (2)

Namn Ort Telefon Mail/Hemsida

 

Härjedalen/Hälsingland/Dalarna/ Gästrikland (3)

Namn Ort Telefon Mail/Hemsida
Sofie Fahlin Säter 0707290586 sofie.fahlin@gmail.com Maysan-astrid.blogspot.com

 

Värmland, Västmanland/Närke (4)

Namn Ort Telefon Mail/Hemsida
Pernilla Pöykiöniemi Karlskoga 0761645803 kontakt@ppcs.se
www.ppcs.se
Anita Axelsson Karlstad 0706309905 anita@anitaaxelsson.se
www.anitaaxelsson.se
Inger Hillskog-Roth Karlstad 0703512558 Hillskogrothi@hotmail.com
www.pony-show.com
Ann-Sofie Zetterljung Kvicksund 0725151857 Ann-sofie.zetterljung@hotmail.com
Tomas Englöf Sala 0704664566 Tomas.englof@sheab.net
Lena Sundsrud Töcksfors 0705346082 lenarvse@yahoo.se
Emelie Hörman Hallsberg 0702571051 emelie.sbk@gmail.com

 

 

Södermanland/Östergötland/Uppland (5)

Namn Ort Telefon Mail/Hemsida
Monica Gudinge Linköping 0702235828 nickigudinge@bredband.net
Erika Johansson Linköping 0709567167 Johansson_erika@yahoo.co.uk
Malin Perlskog Linköping 0708287234 Malin.perskog@blingo.se www.russellrazzian.bloggo.nu
Yvonne Öster Linköping 0705292058 yvonne@hundfoto.com www.hundfoto.com
Ida Björkman Motala, Borensberg 0705124505 owejolly@hotmail.com
Ewa Bergling- Petersson Motala, Fivelstad Ewa.hundtrivsel@telia.com www.hundtrivsel.se
Sandra Eriksson Stockholm 0739071137 Sandra.es.eriksson@gmail. com
www.keepiteasy.se
Ina Kolmodin Stockholm 0843742760 inakolmo@gmail.com www.kolmodin-design.se
Janna Nordin Stockholm 0708743119 Janna_nordin86@hotmail.com
Carina Persson Stockholm 0736126766 info@evabodfaldt.com
Karin Schylberg Stockholm 0705876337 kschylberg@hotmail.com www.bostonbrudarna.se
Agnes Mohlin Stocksholm 0735828861 trickhundar@live.se Trickhundar.wordpress.com
Sofia Angleby Stockholm 0706898264 sofia@heartofgold.se www.heartofgold.se
Kicki Renlund Uppsala 0706658046 kicki@hundkurs.se www.hundkurs.se
Anette Wallin Värmdö 0736897212 anette@hundkursbiten.se www.hundkursbiten.se
Lizette Olausson Vingåker  0735631465 http://kaplansgarden.se/ hundsport@bredband.net

 

Dalsland/Bohuslän/Västergötland/Halland (6)

Namn Ort Telefon Mail/Hemsida
Susann Wastensson Borås 033120983@telia.com
Malin Friberg Palm Lidköping 07352119784 malin@malinshundkurser.se
www.malinshundkurser.se
Eleonor Matsson Lindome 0739878878 eleonor@bombelli.se www.bombelli.se
Susanna Dafid Skövde 0705327607 silverlilja@gmail.com
Klara Wallman Skövde 0733444732 Klara_wallman@hotmail.com
Cia Lorentzon Hultafors 0763222490 Cia.lorentzon@gmail.com www.tasskompassen.se
Annika Wadö Trollhättan 0725631414
Linda Holm Göteborg 0723001933 Linda.hannah@telia.com
Jeanette Bergenstav Torslanda 0707-350101 text@reportageteamet.se
Alexandra Karlsson Göteborg/Lindome alexandra.hundakademin@gmail.com, www.hundakademin.com
Karolina Junkergård Töreboda 0702969659 Karolina-junkergard@hotmail.com

 

 

Småland/Öland /Gotland (7)

Namn Ort Telefon Mail/Hemsida
Linda Tolkki Oskarshamn 0732556678 Linda_tolkki@hotmail.com www.hundbusar.se
Elisabeth Kytler Jönköping 0708169576 kytler@telia.com www.mittelpom.wordpress.com
Linda Sunesson Jönköping 0700436134 Linda.sunesson@hotmail.com

 

Skåne/Blekinge (8)

Namn Ort Telefon Mail/Hemsida
Tina Lennartsson Asarum 0708208699 Tina.emelia@hotmail.com
Anna Jansson Röke 0722300766 Anna.nalle@telia.com
Jenny Tholin Andersson Svedala 0705942693 Jenny.tholin@telia.com
Bende Press Landskrona 0705752710 Pressfoto7@gmail.com
Lovisa Callenbring Degeberga 0708194224 lovisa@australian-labradoodle.se Australian-labradoodle.se

 

 

Instruktörer med utbildning utanför SKK
Binette Frida
Stockholm
073-2520302
Persson Ulrika
Hyssna
Pettersson Lina
Karlstad
Vejde Linnéa
Husarviksgatan 10,
115 45 Stockholm
070-751 29 13
Johanna Mamrelund
Sirapsvägen 20,
12356 Farsta
070-2113507
Willers, Maria
Stockholm
0737 406066

 

 


Kommentarer

Instruktörer — 1 kommentar

  1. Pingback: Endast medlemmar |